Ana Sayfa / GÜNDEM / Ak Parti Ağrı Gençlik Kollarına Temel Afet Bilinci Eğitimi Verildi

Ak Parti Ağrı Gençlik Kollarına Temel Afet Bilinci Eğitimi Verildi

Ak Parti Ağrı Gençlik Kollarına Temel Afet Bilinci Eğitimi Verildi

Ağrı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından AK Parti Ağrı Gençlik Kolları’na afet ve acil durumlara yönelik farkındalık eğitimi verildi.

Ağrı AFAD İl Müdürlüğü tarafından Ak Parti Ağrı Gençlik Kolları AR-GE Birim başkanlığı öncülüğünde, Ak Parti Ağrı Gençlik Kolları yönetim ve üyelerine Ağrı Gençlik Merkezi Konferans salonunda “Temel Afet Bilinci Eğitimi” verildi. Eğitime Ağrı AFAD İl Müdürü Necati Oruk, Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları ve üyeler katılım sağladı.

Eğitime yoğun katılımlarından dolayı Ak Parti Ağrı Gençlik Kolları mensuplarına teşekkür eden Ağrı AFAD İl Müdürü Oruk; şöyle konuştu: “Kurum olarak amacımız ülkemizde sıkça görülen ve başta deprem olmak üzere sel, heyelan gibi afetlere yönelik afet öncesi, afet sırası ve afet sonrasında yapılması gereken doğru davranışları ve Temel Afet Bilinci kültürünü bütün halkımıza kazandırmaktır. Bu nedenle bugün burada olan Ak Parti Gençlik Kolları yönetimine ve katılımcılarına katılımlarından dolayı teşekkürlerini dile getirdi.”

AFAD eğitmenleri tarafından katılım sağlayan AK Parti Ağrı Gençlik Kolları üyelerine birinci aşaması olan, afet türleri, afetin etkileri, yaşanılan mekanlardaki risklerin azaltılması ve afet sırasında doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı ilimizin kıymetli siyasetçisi ve kanaat önderi Ahmet TEKDAL Ankara’da vefat etti.

Ağrı ilimizin kıymetli siyasetçisi ve kanaat önderi Ahmet TEKDAL Ankara’da vefat etmiştir.Cenazesi 02.Haziran 2020 tarihinde(Bugün)Ulus …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.