Ana Sayfa / GÜNDEM / AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. kuruluş yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum.

Türk Milletinin bağımsızlığını tüm dünyaya ilan ettiği ve milletin iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı cennet vatanımızın her bir köşesinde bugün büyük coşku ve gururla kutluyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ile birlikte çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Dünya’da ilk ve tek çocuk bayramı olma özelliği ile geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinelerimiz evlatlarımıza verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır. Çocuklarımızı, vatanını ve milletini seven, ülkesi için üreten bireyler yetiştirmek; kendine güvenen, karar verebilme yeteneğine sahip, donanımlı, girişimci, değerlerine bağlı, ufku açık ve yetenekli bireyler olarak yetiştirilmelerini sağlamak sorumluluğumuz ve hedefimizdir.

Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.