Ana Sayfa / GÜNDEM / AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Gazetemizi Ziyaret Etti.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Gazetemizi Ziyaret Etti.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Ağrı Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat Hançer’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinin başarılı Rektörü  Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Ziyarette öğrencilerin neden Ağrı’yı tercih etmeleri gerektiğini gittikleri heryerde anlattıklarını, Üniversite olarak kentin canlılığını sağlayan öğrencilere Ağrı’yı en iyi şekilde aktardıklarını söyledi. Tercih rehberleri ile her alanda görüşmeler ve anlatılar yaptıklarını belirten Karabulut, son olarak  TVNET ekranlarında yayınlanan Tercih Rehberi programına canlı yayın konuğu oldu. Üniversite tercihlerinin sürdüğü şu günlerde TVNET programında ki Tercih Rehberi programına konuk olan başarılı Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Ağrı ve üniversitemiz ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Üniversitemizde Tıp Fakültemizi kazanan her öğrencimize İÇ Vakfından karşılıksız  burs veriyoruz  İlk 10.000 binde kazanan öğrencilerimize ise İki  burs vereceğiz dedi.
 Ağrı Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat Hançer’de şunları söyledi ben her zaman derim Ağrının üzerinde bir el var bakınız Ağrı Dağının üzerindeki şapkayı  görüyorsunuz  Ağrı’mızın üzerinde öyle bir el vardı başta siz gelerek Eğitim ve Ağrının tanıtımıyla beraber bu eli bertaraf ettiniz sonra sayın Valimizin gelerek çalışmaları Projeleri o dik duruşu gerçekten bu eli kaldırmaya başladı son seçimlerden sonrada sayın vekilimizin seçilmesiyle Ağrı’daki çalışmaya bakılırsa bu eli kırdık gibi inşallah  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ağrı Haber Gazetesi Sahibi ve İnternet Medya Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat Hançer başarılı çalışmalarından dolayı ve Ağrı’yı her alanda başarıya taşıyan Değerli Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’a teşekkür ederek her türlü destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı’da Uyuşturucu ve Dolandırıcı Operasyonu

BASIN BÜLTENİ   Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce İl Merkezinde uyuşturucu …