“Ağrı’nın Zirvesinde Teknoloji Yarışması” Protokolü İmzalandı

“Ağrı’nın Zirvesinde Teknoloji Yarışması” Protokolü İmzalandı

ABONE OL
23 Aralık 2022 11:03
“Ağrı’nın Zirvesinde Teknoloji Yarışması” Protokolü İmzalandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Ağrı Valiliği himayelerinde Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sunny Elektronik A.Ş. arasında Ağrı genelindeki tüm ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenecek olan ‘‘Ağrı’nın Zirvesinde Teknoloji Yarışması’’ protokolü imzalandı.
Ağrı Valiliği Toplantı Salonunda düzenlenen Ağrı Valisi Dr. Osman VAROL başkanlığındaki imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK, Sunny Elektronik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adem ATMACA, Sunny Elektronik A.Ş Ar-Ge Merkezi Teknoloji ve Ürün Genel Müdür Yardımcısı Baki Onur GÜR ve Sunny Elektronik A.Ş. Pazarlama Direktörü Melike OĞUZ katıldı.
Protokol kapsamında düzenlenecek olan yarışma ile Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim gören tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin teknolojik tasarımlar yapmaya teşvik edilmesi, teknolojiye olumlu yönde ilginin artırması ve mesleki becerilerini geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
‘‘Ağrı’nın Zirvesinde Teknoloji Yarışması’’ sonucunda 1.’ye 75.000, 2’ye 50.000 ve 3’üncüye 25.000 TL ödülün verileceği yarışma ön eleme ve final etabı olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Ön elemede başarılı olan tüm okulların malzeme ihtiyaçları Sunny Elektronik A.Ş. tarafından karşılanacak.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi