Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrılı Ülkücüler’den Vefa Örneği

Ağrılı Ülkücüler’den Vefa Örneği

Ağrılı Ülkücüler’den Vefa Örneğ

 

Ağrı’lı ülkücüler, Ülkücü şehit Samet Arslan ve Eski İl başkanlarından merhum Üstün Özmen ve Mehmet Kaya için Mevlid-i Şerif okutarak kabristan ziyareti gerçekleştirdi.

 

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Murat Hançer ve Esnaf Şenol Yurt’un öncülüğünde gerçekleştirilen program Ağrı merkez ve ilçelerinde yaşayan ülkücüleri bir araya getirerek büyük bir vefa örneği gösterdi.

 

Ağrı Merkez camiinde bir araya gelen yaklaşık bin ülkücü şehitleri ve merhum başkanlarına mevlidi şerif okutarak yad ettiler. Kabristanda ziyaret edilen Ülkücü şehitler ve merhumların ruhuna okunan Fatiha’nın ardından birlik ve beraberlik görüntüsü verildi.

 

Ağrı’nın önde gelen ülkücülerinden Eski Merkez İlçe Başkanı Kaya Akyol, Ali Beyazoğlu, Eski Merkezİİlçe Başkanı Turan Koçeri, Eski İl Başkanı Yasin Yapıcı, İsmail Yılmaz, Eski Merkez İlçe Başkanı Bünyamin Demir, Eski Milletvekili adayı Bayram Erişmiş, “Böyle kutlu bir günün gerçekleşmesinde öncülük eden, bu kadar kişiyi bir araya toplayarak değerlerimize sahip çıkmamızı hatırlatan başta Murat Hançer olmak üzere Şenol Yurt kardeşimize teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin sürmesi temennisinde bulunuyoruz. Şehitlerimize ve merhum başkanlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz” dediler.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu’ya ziyaret

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu’ya …

Bir yorum

  1. Ahde vefası olan sız degerlı gönüidaşlarıma teşekkür ediyorum. Merhum il başkanlarımıza Ve tüm şehitlerimize
    Cenab-ı Allahtan rahmet diliyorum. . Ruhlarına bihürmeti—l Fatiha .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.