Ağrılı Hayırsever İhsan Karamızrak, yine farkını gösterdi.

Ağrılı Hayırsever İhsan Karamızrak, yine farkını gösterdi.

ABONE OL
29 Aralık 2022 10:29
Ağrılı Hayırsever İhsan Karamızrak, yine farkını gösterdi.
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrılı Hayırsever Hacı İhsan Karamızrak, yine farkını gösterdi. İlimizde inşaatı devam eden Merkez Camisi için en büyük bağışı ( 1 milyon lira bağışta bulundu.

Belediye Başkanı Savcı Sayan, Hacı İhsan  Karamızrak ile ÖZEL LENA HASTANE’SİNDE gazetecilere, caminin depreme dayanıksız olduğunu ve bu nedenle geçen sene yıkıp yerine daha büyük Camii yaptıklarını söyledi. İlimize çok güzel bir eser kazandırdıklarını ve inşaatın devam ettiğini ifade eden Başkan Sayan, şöyle konuştu:

Bu eseri kazandırmak için elbette ki Parasal anlamda dostlara, hayırseverlere ve iş adamlarına ihtiyacımız vardı. Herkes bu anlamda üzerine düşeni yapmaya çalıştı. Çalışıyor. Bugün mutlu bir günümüzdeyiz. Yanımda Ağrı’nın Hayırsever sevilen sayılan  iş adamı Hacı İhsan Karamızrak ağabeyimiz var.  Ağrı’nın eşraf ve sayılı ailelerindendir. Eşraf aileler bir ilin ve toplumun temelidirler. Onların yaşaması, ayakta durması hepimizin ayakta durması için önemli bir vesiledir.  Ağabeyimiz bugün yine kendine yakışan bir harekette bulundu. Ağrı Merkez Cami’mize 1 milyon lira katkıda bulundu.”

Sayan,  caminin 2023’ün sonbaharına doğu hizmete açılacağını ve hayırseverlerden de yardım beklediklerini sözlerine ekledi.

Bizde Ağrı Haber Gazetesi Ailesi ve sevgili takipcilerimiz adına Memleketin Hayırsever Fakir Fukara Babası Memleketimizin gruru İhsan Karamızrak’a sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz. Allah kendisinden ve buna vesile olan Başta Belediye Başkanımız Sayın Savcı SAYAN’a Caminin Dernek Başkanı Sayın Kasım BULAN’a yine Camimizin Hocası Özkan hocamıza teşekkür ederiz sevgili Ağrılı işadamlarımız camimize yardımlarını bekleriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi