Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da Yeşil Masa Uygulaması Başlatıldı

Ağrı’da Yeşil Masa Uygulaması Başlatıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından hizmete konulan "yeşil masa" uygulaması ilimizde hayata geçirildi.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce hizmete açılan "yeşil masa" uygulaması ile çiftçilerimizin sorunlarına anında çözüm bulunabilecek.

Uygulama hakkında bilgi veren İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Kenan ENGİN; " Bakanlığımız tarafından tüm illerde uygulamaya konulan "yeşil masa" uygulamasına Ağrı İl Müdürlüğü olarak hizmet vermeye başladık. Bu uygulama ile çiftçilerimiz ve üreticilerimizin her türlü işlemlerinin yürütülmesine başlanmıştır. "yeşil masa" da çiftçilerimizin hem şikâyetlerini dinlenecek hem de sorunlarını çözümlenecek, müracaatlar neticesinde yapılan her iş ve işlemler burada kayıt altına alınacaktır. Bu uygulama ile çiftçilerimiz ve üreticilerimiz web ortamında, mail ortamında, telefon aracılığı ile veya kurumumuza bizzat başvurarak taleplerini, öneri ve şikâyetlerini "yeşil masa" da görevli arkadaşlarımıza iletebilecekler. Görevli personellerimiz tarafından alınan talepler İl ve İlçe Müdürlüklerimizdeki uzman personellerimize iletilerek en kısa sürede talep sahiplerine bilgi verilecektir" dedi.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …