Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da pahalı doğalgaza tepki çığ gibi büyüyor

Ağrı’da pahalı doğalgaza tepki çığ gibi büyüyor

Doğalgaz geldi halkımız rahat edecek diye düşünürken Doğalgazın Pahalılığından dolayı Faturayı ödemekte zorluk çeken halk soğuktan  hastalanmaya başladı görüştüğümüz bazı vatandaşlarımız faturamızı ödeyememekten korktuğumuz  için kombiyi düşük seviyede tutmaya çalışıyoruz o zamanda ısınamıyoruz ısınamadığımız zamanda hasta oluyoruz buda zatureye kadar götürüyor Devletimizin Doğalgaz Fiatlarına bir an önce el atmasını bekliyoruz diyerek tepki gösteriyorlar Ağrı’da Sosyal medya ayakta herkes sosyal medya hesabından doğalgaz Fiyatlarına isyen ediyor Devlet büyüklerimizden bu konuyla ilgili yardım bekliyoruz diyerek tepkilerini dile getiriyorlar Türkiyenin en pahalı Doğalgazı Ağrıda 3.5 milyonu aşan aboneye sahip olan Aksa Doğalgaz firması 28 il, yüzlerce ilçe ve beldede gaz dağıtımı gerçekleştiriyor.
Bu iller arasında doğalgazı en yüksek fiyata Ağrı olarak bizler en düşük fiyata da Malatya ilimiz kullanıyor. Oysa Ağrı hem kışı en uzun ve soğuk yaşayan, hem de gelir düzeyi en düşük illerin başında geliyor.
Ağrılı’lar olarak yetkililere çağrımız bu duruma acilen müdahale etmeleri ve Ağrı’da doğalgaz fiyatının makul seviyeye çekilmesidir. Bu konuya Ağrılı Siyasetçilerinde biran önce duyarlı olmalarını bekliyoruz. MASKE – MESAFE – HİJYEN Lütfen

 

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ay-Yıldızlı Bayrak, Ağrı’dan Van’a uğurlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 81 ilinde hayata geçirilen ‘Anadolu Gönül Yolu’ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.