Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI’DA OKUL SPORLARI TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

AĞRI’DA OKUL SPORLARI TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017-2018 Okul Spor faaliyetlerini planlamak, okul sporları bilgi yönetim sistemiyle ilgili toplantı yapıldı.

Gençlik Merkezi konferans salonunda düzenlenen Okul Sporları faaliyetleri Teknik toplantısına; Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Milli Eğitim Şube Müdürü Kutbeddin Kaya, Okul Sporları il temsilcisi Şirin Gönen, Okul sporları üyesi Hanifi Karaoğlan, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve antrenörler katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Spor Şube Müdürü Cemil Budak; Okul Sporları faaliyetleri bizim için çok önemli bir etkinliktir. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle birlikte gerçekleştireceğimiz çok güçlü bir spor faaliyetidir. Okul sporları faaliyetinin amacı; Yetenekli gençleri keşfetmek ve daha fazla gence ulaşmak, gençleri uyuşturucu maddelerden ve kahve köşelerinden uzak tutmak için spor adamları olarak sizlere ve bizlere büyük görevler düşmektedir. Beden eğitimi Öğretmenlerimiz, antrenörlerimiz ve il müdürlüğümüzle birlikte gençliği sahip çıkmak için elimizden gelene yapacağız. Ağrı ilinden çok başarılı sporcular çıkacaktır. Buna gönülden inanıyor ve yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Kutbeddin Kaya ise yapmış olduğu açıklamada; Okul Sporları faaliyetleri bizim için önem arz ediyor. Çünkü birçok gencimiz spor yaşamına okulda başlıyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Okul Sporları faaliyetlerine desteklerimiz olacaktır dedi.

Toplantı, beden eğitimi öğretmenlerine yönelik Okul Sporları Bilgi Yönetimi Sistemi hakkında verilen sunum ile devam etti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’dan Basın Açıklaması