Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da Kış Aylarının Vazgeçilmezi “Küpkıran Kayak Tesisleri”

Ağrı’da Kış Aylarının Vazgeçilmezi “Küpkıran Kayak Tesisleri”

Küpkıran Kayak tesisleri hafta içi ve hafta sonu yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Adeta bir Eğlence ve merkezi haline gelen ve genç yaşlı demeden her yaştan katılım sağlayan tesis, çetin geçen kış şartlarına rağmen hizmetin doruk noktasında yaşandığı bir merkez halin geldi. Kar yağışının olağanüstü yağmasının ardından kış turizmi için vazgeçilmez bir aktivite olacağa benziyor.

Küpkıran Kayak Tesisleri Ağrı’lı vatandaşlara ve diğer komşu illere hizmet vermeye devam ediyor. Kayak turizmine Ağrı'daki yoğun ilgi dikkatlerden kaçmıyor. Kayak tesisine Ait kafeterya, Kış ürünlerinin ve Kayak malzemelerinin bulunduğu mağaza ve kayak hocalarıyla üst düzey bir kış turizmi sağlayan ve Ağrı'ya kış aktiviteleri ve sosyal alanda kazanım sağlayan tesis yoğun ziyaretçi akınına uğruyor.

Tesis Yöneticisi ve Kayak Hocası Ali Yılmaz "Kayak tesisimiz gerek hafta içi gerek hafta sonu yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Ağrı'da kış aylarında eğlenmek isteyen spor amaçlı yapmak isteyen herkes geliyor. Bilen Kayağını yapıyor. Bilmeyen Profesyonel Kayak hocalarımızdan ders alıp bunu hobi haline getiriyorlar. Ziyaretçilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz."dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi Hamur-Tutak karayolu istikametinde hareket halinde olan 35 AJ 7698 plakalı …