Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da Karne Heyecanı

Ağrı’da Karne Heyecanı

2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından Ağrı'da öğrenciler karne sevinci yaşadı.Ağrı'daki lise ve ortaokul öğrencileri sabah erken saatlerde okullarına giderek karnelerini aldı. Takdir ve teşekkür belgesi alan öğrenciler sevinirken, karnesinde zayıfı olanlar ise üzüntü yaşadı. İki hafta sürecek tatil, 6 Şubat Pazartesi günü ilk ders zilinin çalması ile sona erecek.
Ağrı'da Şeyh Edebali ilkokulu ve 15 Temmuz Şehitler Lisesi'ne yaptığımız ziyarette Şeyh Edebali İlkokulunda 2-C Sınıfı öğretmeni Selma Kaya "öğrencilerimizle iyi bir dönem geçirdik. Hepsinin ailesi olsun kendileri olsun çok çalıştılar ve okulun heyecanını yaşadılar. Bir öğretmen olarak bu bizleri çok ama çok mutlu ediyor. Yeni nesilden bazen umutsuzlukla söz ediliyor ancak ben inanıyorum ki yeni nesil gerçekten büyük işler yapacak. Şimdi 2 haftalık bir tatile giriyoruz, öğrencilerimizin bol bol okuma ve etkinlik yapması gerekiyor. Ben Sizin huzurunuzda tüm velilerimize ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyorum "dedi.

2 – C Sınıfı Öğrencilerinden Tuana Hançer ise  "Çok mutluyuz karne aldığımız için, istediğimiz gibi bir dönem geçirdik. Bize her türlü desteklerini esirgemeyen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. "dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Vatan topraklarının işgal tehlikesi altında olduğu bir dönemde Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yaktığı …