Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI’DA GELECEK NESİLLER ÜŞÜMESİN YARDIM PROJESİ

AĞRI’DA GELECEK NESİLLER ÜŞÜMESİN YARDIM PROJESİ

Ağrı Gelecek Nesil Üşümesin Yardın projesi adıyla bir gurup gönüllü tarafından başlatılan organizasyon meyvelerini vermeye başladı.

Giyim ,ayakkabı ve kırtasiye malzemelerinden oluşan yardımları kabul eden oluşum kendilerine ulaşan ve tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerinden ilk guruba malzemelerini teslim etti.

Oluşum gönüllülerinden Özgür Yolcu ve Cüneyt Taşır tarafından 100.Yıl Mahallesi sakinleri ve İsmet Ömeroğlu İlköğretim okulunda  çocuklarla bir araya gelerek mont ve ayakkabı yardımlarını ilettiler.

Oluşum adına konuşan Yolcu;Bu işte aslolan gönüllülüktür bu esas üzerine bizler aracılığıyla gönüllerinden kopanı ihtiyaç sahibi kardeşlerimize hediye eden ve bizleri de buna  anlamlı dayanışmaya vesile kılan tüm bağışcılarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.Bu kampanyanın anlık reflekslerle günü kurtarmak adına başlatılmış bir çalışma olmadığını yinelemek istiyorum ve bu bağlamda sizlerin daha çok desteğine ihtiyacımız olduğunu yinelemek istiyorum unutulmasın ki onlar sizin gönül yangınınızla ısınıyor ve gülümsüyor,istiyoruz ki çocuklarımız üşümesin ,çocuklarımız hep gülümsesin .gelecek nesil gel2

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.