Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI’DA ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

AĞRI’DA ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafında 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir takım etkinlikler düzenlendi.
Ağrı 15 Temmuz Vatan Şehitleri Parkında düzenlenen etkinliklere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmetşafi ERİM, İl Müdür Yardımcıları, Kuruluş Müdürleri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Etkinliklerin açılışında konuşan ASP İl Müdürü Mehmetşafi ERİM, bu haftanın amacının bir farkındalık oluşturmak olduğunu ifade etti.
Engelliler Haftasının Türkiye’de ve Birleşmiş Milletlere üye 156 ülke tarafından kutlandığına dikkat çeken İl Müdürü Mehmetşafi ERİM, “Engellilerimizin her zaman yanlarında olacağız.  Bir gün değil hergün onları düşünmemiz gerekiyor. Hepimiz bir engelli adayıyız. Bunu düşünerek hareket etmeliyiz ve engelli vatandaşlarımıza asıl engel biz olmayacağız” dedi.

Engelliler Haftası dolayısıyla Özel Şafak Bakım Merkezi, Özel Serhat Bakım Merkezi ve Huzurevi Müdürlüğü arasında BOCCE turnuvası düzenlendi.  Turnuvada derece giren ekipler ödüllendirildi

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Bülent Duru Tutak’ta Seçim Startını Verdi

Büyük Birlik Partisi Tutak’ta Belediye Başkanlığı için Bülent Duru ile sahaya indi. Tutak’ta açılan seçim bürosunda …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.