Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI’DA “CUMHURİYETİM İÇİN KOŞUYORUM” HALK KOŞUSU YAPILDI

AĞRI’DA “CUMHURİYETİM İÇİN KOŞUYORUM” HALK KOŞUSU YAPILDI

AĞRI’DA “CUMHURİYETİM İÇİN KOŞUYORUM” HALK KOŞUSU YAPILDI

Ağrı’da 29 Ekim 2017 Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, “Cumhuriyetim İçin Koşuyorum Halk Koşusu” gerçekleştirildi.

Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “Cumhuriyetim İçin Koşuyorum Halk Koşusu” Ağrı Valiliği önünde start aldı. Koşunun startı Vali Yardımcısı Onur Kökçü tarafından verildi.

Valilik önünde başlayan koşu, abide meydanının etrafından bir tur attıktan sonra tekrar valilik önünde son buldu. 50 vatandaşın mücadele ettiği Halk Koşusunda kıyasıya mücadele vardı.3 kilometrelik mücadelenin ardından dereceye giren sporcuların ödülleri; Vali Yardımcısı Onur Kökçü, 12.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli ve Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atmaca tarafından verildi.

Halk Koşusunu; Vali Yardımcısı Onur Kökçü, 12.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atmaca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, protokol üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş seyretti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …