Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRIDA 57. ALAY VEFA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENECEK

AĞRIDA 57. ALAY VEFA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENECEK

Ağrı’da “57. Alay Vefa Yürüyüşü” Düzenlenecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde, tüm illerde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Çanakkale Zaferi’nde büyük kahramanlık gösteren ‘57. Alay Anısına Vefa Yürüyüşü’ 25 Nisan’da Ağrı’da da düzenlenecek.

Türkiye genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen Çanakkale Zaferi’nde gösterdikleri kahramanlık dolayısıyla ‘57.Alay Anısına Vefa Yürüyüşü’ Ağrı’ da 25 Nisan sabahı Merkez Camii’nde başlayacak.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Gençlik Merkezi Müdürü M.Nuri Okan; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezimiz tarafından organize edilecek” 57. Alay Vefa Yürüyüşü” öncesinde Merkez Camii’nde Kur’an-ı Kerim tilaveti sunularak, dua edeğiz.

Sabah Namazı öncesi Çanakkale ve Şehadet Konulu Vaaz verilip sonrasında Sabah Namazı kılınacaktır. Namazdan sonra Katılımcılara Yarma Çorbası İkram edilecektir.

Akabinde ise Camii önünde başlayıp Abide Meydanına kadar 57.Alay Vefa Yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz.

25 Nisan 2018 Çarşamba günü 04.00’te Merkez Camiinde başlayıp abide meydanında sona erecek programa tüm halkımız davetlidir dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Bahar Şenliği Coşkusu Başladı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) COVID-19 Pandemisi nedeniyle ara verilen geleneksel bahar şenliği, yeniden start …