Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da 3. Dönem il Koordinasyon toplantısı yapıldı

Ağrı’da 3. Dönem il Koordinasyon toplantısı yapıldı

Ağrı’da 3. Dönem il Koordinasyon toplantısı yapıldı 

İl Özel İdaresi Genel Meclis Salonu’nda Ağrı Valisi Süleyman Elban başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda devam eden yatırımlar ile yapılması planlanan hizmetler ele alındı.

Toplantıda konuşan Vali Elban , 2017 yılının üçüncü dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısını gerçekleştirdiklerini  belirterek, bu toplantıların yapılmasındaki maksadın il genelindeki yatırımlarla ilgili koordinasyonu gerektiren konuların görüşülmesi olduğunu ifade etti.

Elban, “Bu yıl içerisinde yaklaşık 448 milyon Türk Lirası ödeneğimiz mevcuttu. Bu ödeneklerle 356 proje yapmayı hedefliyoruz. 356 projenin 76 tanesine henüz başlanmadı. Geriye kalan 280 projenin 34’ü tamamlandı. Diğer projeler ise ihale aşamasında veya yapımına devam edilmekte.Biz burada 356 projenin ihale aşamasını, bitmemişse neden bitmemiş, başlanmamışsa neden başlanmama nedeniyle ilgili bizim koordine etmemiz gereken varsa onu değerlendirmek üzere burada toplandık. Bu toplantımızın ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Vali Elban, daha sonra toplantıya katılan yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürlerinden yaptıkları ve yapacakları hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.