Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da 23 Nisan Coşkusu

Ağrı’da 23 Nisan Coşkusu

Ağrı‘da 23 Nisan Coşkusu.Ağrı’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96’ıncı yıldönümü düzenlenen Çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan kutlamalar,Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde devam etti. Düzenlenen 23 Nisan etkinliklerine Ağrı Valisi Musa Işın, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Yaşar, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Rıza Sönmez,İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda vatandaş ve çocuklar katıldı. 23 Nisan Orotoryası, halkoyunları gösterileri, Şiir ve Anaokulu Öğrencilerinin düzenlendiği etkinliklerde konuşan Milli Eğitim İl Müdürü Hatem Dursun, “Bugünler bizleri bir araya getiren güzel mutlu esen bir gündür. Çocuklarımızın herzaman en iyi noktalarda olması için çalışıyoruz. Gerek ödüllendirerek gerekte yücelterek başarıya sürüklüyoruz.” dedi.
Etkinlikler İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin protokol tarafından ödüllendirilmesinin ardından etkinlikler sona erdi.

[metaslider id=3795]

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …