Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Veteranlar Takımı, Türkiye Finallerine Hazırlanıyor

Ağrı Veteranlar Takımı, Türkiye Finallerine Hazırlanıyor

Ağrı’nın eski futbolcularından oluşan Ağrı Veteranlar takımı, 17 Nisan’da Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Veteranlar Turnuvasının hazırlıklılarına devam ediyor.

Ağrı Veteranları, bugün Vali Lütfi Yiğenoğlu stadyumunda oynanan hazırlık maçında, Üniversite karmasını 5-4 mağlup etti.

17 Nisan’da Antalya Sueno Otel’de düzenlenecek olan turnuva maçları hakkında açıklama yapan Ağrı Veteranlar Koodinatörü Erkan Kösedağ ” Futbolu bırakmış yada bırakma aşamasına gelen eski futbolcularımızdan oluşturduğumuz kadro ile Antalya’da düzenlenecek olan Veteranlar Turnuvasına katılım göstereceğiz. Türkiye’nin 81 ilinden 16 takımın mücadele edeceği bu organizasyonda Ağrı ilk defa katılım gösterecek. Antrenörümüz Cevdet Erdoğmuş’un hazırladığı program çerçevesinde veteran takımımız hazırlıklarını sürdürüyor. Önemli bir hazırlık süreci geçiriyoruz. Amacımız en iyi dereceyi yapmak. Ekibin forma sponsoru olan Kılıçlar LTD Şti Erdal Kılıç ve İdeal Market Önder Aslan’a teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra bu organizasyonun hazırlık sürecinde emek veren ve takımı oluşturan Ali Kaya, Celal Bulut ve Mete Telhan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

17 Nisan’da Ağrı’yı temsil edecek olan Ağrı Veteranlar takımı şu şekilde oluşuyor.

Futbolcular; Mete Telhan, Hakan Cildan, Erol Polat, Ersin Kaya, Ali Koçak, Ali Kaya, Celal Bulut, Taner Eroğlu, Murat Akyüz, Yıldıray Erincik, Sinan Erincik, Erdal Kılıç, İsmail Kaya, İhsan Orgarun, Ferdi Köroğlu, Sacit Demir, Erhan Alptekin, Akif Bayındır

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan Açıkladı ” Türkiye’nin en ucuz ekmek fiyatı Ağrıda

Başkan Sayan Açıkladı. Türkiye’nin en ucuz ekmek fiyatı Ağrı’da   Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir