Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Valisi Musa Işın, yapımı devam eden 400 yataklı devlet hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu.

Ağrı Valisi Musa Işın, yapımı devam eden 400 yataklı devlet hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu.

Ağrı Valisi Musa Işın, yapımı devam eden 400 yataklı devlet hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak ve İl Sağlık Müdürü Cesim Solhan ile birlikte inşaat alanına gelen Ağrı Valisi Musa Işın, yüklenici firma yetkililerinden inşaatın son hali ile ilgili bilgi aldı.

 

Hastane inşaatını gezen Vali Işın, devam eden hastane inşaatında sona gelindiğini ve bu yıl içerisinde hizmet vermesi için yoğun bir çaba harcandığını vurguladı.

 

Vali Işın, "inşaatı gezdik ve çalışmalarda sona gelindiğini gördük. Zaten inşaatın sürecini göreve geldiğim günden beri yakından takip ediyor ve arkadaşlardan bilgi alıyorum. Ayrıca bazen kendim gelip çalışmaları yerinde görüyorum. Arkadaşlar Eylül ayının sonuna doğru çalışmaların son bulacağını söylüyorlar. Biz de her ihtimale karşı en geç Kasım-Aralık gibi bitmesini ve burada hizmet verilmesini ümit ediyoruz. Bitmesi için yoğun bir çaba var. Arkadaşlar son sürat çalışıyorlar. Bir taraftan da inşaatın bitimi ile birlikte hastane içinde hizmet verecek malzemelerin temini için çalışmalar sürüyor. İnşallah bu tespit ettiğimiz süre içerisinde hastanemize taşınacak ve hizmet vermeye başlayacağız" şeklinde konuştu. 

 

İnceleme sonrası yüklenici firma ve sağlık çalışanları ile kısa bir toplantı yapan Vali Işın daha sonra buradan ayrıldı. 

 

IMG_9315 IMG_9333 IMG_9338

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu’ya ziyaret

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu’ya …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.