Ağrı Valisi Musa Işın  :: PKK nın Amacı Kürtleri Dinsizleştirmek

Ağrı Valisi Musa Işın :: PKK nın Amacı Kürtleri Dinsizleştirmek

ABONE OL
9 Ocak 2016 15:18
Ağrı Valisi Musa Işın  :: PKK nın Amacı Kürtleri Dinsizleştirmek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı Valisi Musa Işın eşi Tuba Işın ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi’nde Ağrılılarla kahvaltıda biraraya geldi. Işın, yaptığı konuşmada “PKK’nın projesinin amacı Kürtleri dinsizleştirmektir.” dedi.

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ

Her hafta sonucu bir mahellede yurttaşlarla beraber olan Vali Musa Işın, bu sefer Cumhuriyet Mahallesi’nde Ağrılılarla biraraya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Işın, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“PKK’NIN AMACI KÜRTLERİ DİNSİZLEŞTİRMEK”

“Bu halk Müslüman, dindar, namusuna düşkün ve samimidir. Kürtlerin çok güzel meziyetleri var. Ama bunlar dünyada ve Türkiye’de Kürtler gaddardır imajı çizdiler. Bunu yapanlar Kürtlere düşmanlıktan başka hiçbir şey yapmamaktadırlar. PKK’nın projesinin amacı Kürtleri dinsizleştirmektir. Devlet olarak insanlarımızın huzurlu ve müreffeh bir hayat tarzını idame etmeleri için gayret gösteriyoruz. Sizler mutlu olursanız bizler de mutlu oluruz. Allah katletmeyi ve öldürmeyi, başkalarının namusuna el atmayı, başkasından haraç almayı, kimsenin malına ve mülküne tecavüz etmeyi yasaklamıştır. Adam öldürüyorlar, onun bunun malına tecavüz ediyorlar, kız ve erkek çocuklarını ayırt etmeksizin dağa götürüyorlar. Esnafı haraca bağlamış ve toplumu huzursuz etmişlerdi. Buradan iki kız çocuğunu dağa götürdüler. Lisede okuyan çocukları dağa götürüyorlar. Geçenlerde iki kişi geldi teslim oldu. Dağda boylarından büyük silahlar veriliyor bu çocuklara. Yazık günah değil mi onlara? Siz çocuklarınızı okumaları için bin bir türlü emekle büyütüyorsunuz ve bu insanlıktan çıkmış, canavarlaşmış anarşistler, gelip çocuklarınızı elinizden alıp götürüyor.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi