Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Valisi Musa Işın Makamında Basın Mensuplarına Projeleri Anlattı

Ağrı Valisi Musa Işın Makamında Basın Mensuplarına Projeleri Anlattı

Ağrı Valisi Musa Işın, kentte faaliyet gösteren basın mensupları ile bir araya gelerek yapılacak projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, Valilik makam odasında yerel basında çalışan gazetecileri kabul etti.
Işın, ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek gazetecilere teşekkür etti.
Ağrı’nın Çehresinin değişeceğini dile getiren Vali ve Belediye Başkanı Musa Işın, önümüzdeki günlerde Cumhuriyet Caddesi’nde çalışmalara başlayacaklarını  bu çalışmalar için montaj malzemelerinin yapıldığını ve Caddenin otantik bir görünüme sahip olacağını söyledi.
 Ağrı’nın daha güzel olması için yoğun bir çaba sarf ederek çalıştıklarını anlatan Işın, Şehir içinden üniversite’ye giden yolu çevre yoluna bağlayacağız Bu caddede rejüjların ağaçlandırma çalışmalarının aralıksız devam ettğini belirtti.
 Ağrı’da ramazan ayında halkımıza 4 büyük konser vermeyi hedefliyoruz, Ramazan ayı boyunca 400 kişilik iftar yemeği vereceğiz.
Ayrıca kentte bulunan 240 metruk binanın yıkımını başlattık. Belediye’nin yanında bulunan taşlıcay deresinin  her 2 tarafında ıslah çalışmaları yapımı aralıksız devam ediyor ve burası Devlet Su İşleri tarafından yapılıyor.
Yapılan projeler hayata gecirildiğinde Ağrı’da 2 yıl içerisinde kentin 20 yıllık ihtiyaçlarını karşılayacağız. Belediyemizde Temizlik konusunda daha titiz çalışmalar yapıyoruz,çöp temizliği yapan işçi sayısını 90’dan 150’ye çıkardık dedi. Bu çalışmalarımızı 2 yıllık bir peryotta yapacağız, Kaynak olarak Belediye bütcesini israfsız kullanarak gercekleştireceğiz dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …