Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Valisi Musa Işın, Lise öğrencileriyle TRT Parkta Piknik Yaptı.

Ağrı Valisi Musa Işın, Lise öğrencileriyle TRT Parkta Piknik Yaptı.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve SODES'in katkılarıyla hayata geçirilen projenin sonunda düzenlenen pikniğe, Vali Musa Işın'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Hasanoğlu, Şube Müdürü Murat Kaya, öğretmenler ve 400 lise öğrencisi katıldı. 

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Ağrı Valisi Musa Işın, "proje kapsamında okulumuzun konferans salonu onarıldı. Bu salonda çeşitli konferanslar gerçekleştirildi. İlk ve orta okullarımıza spor malzemeleri alındı. 130 öğrenciyi İstanbul'da 3 günlük gezme imkanı buldu. Spor müsabakaları düzenlendi ve son olarak bu gün 400 öğrencilerimizle piknikte buluştuk. Projenin hedefi hem gençlerin yapılan spor müsabakaları, konferanslar, geziler münasebetiyle birbirleri ile kaynaşması, kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, zamanlarını iyi değerlendirmelerini sağlamaktır" diye konuştu.

Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Vali Işın, öğrenciler arasında yapılan sandalye kapmaca, elma oyunu, çuval oyunu, yumurta oyunu ve halat çekme oyunlarında dereceye girenlere ödüllerini verdi.

Vali Işın program sonunda öğrencilerle birlikte fotoğraf çektirdi.

 

thumbnail_IMG_9440 thumbnail_IMG_9433 thumbnail_20160528_135101 ü thumbnail_20160528_131949 IMG_94671

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.