Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuba Işın ile birlikte Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftar açtı.

Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuba Işın ile birlikte Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftar açtı.

Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuba Işın ile birlikte Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftar açtı.

İftar öncesinde eşi Tuba Işın ile birlikte Sevgi Evlerine gelen Vali Işın, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya ve diğer ilgililer tarafından karşılandı.

Sevgi evlerindeki çocuklarla yakından ilgilenen Vali Işın, iftar öncesinde öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Yetkililerden sorun ve ihtiyaçlar ile ilgili bilgi alan Vali Işın, daha sonra çocuklarla birlikte iftar açtı.

Yemek sonrasında çocuklarla birlikte dua eden Vali Işın, “çocuklarımız ile zaten sık sık bir araya geliyoruz. Artık bir aile olduk. Bu mübarek günde de kendileri ile birlikte iftar açtık ve onların dualarına ortak olduk. Burada kendilerinin her türlü ihtiyaçları karşılanıyor. Ben ve eşim durumlarını yakından takip ediyoruz. Kendilerini yalnız bırakmıyoruz. Buradaki ablaları abileri de son derece sıcak bir ilgiyle bakıyorlar. Çocuklarımız da kendilerinden memnun. Tam bir aile ortamı var. Biz de burada olmaktan mutluluk duyduk. Misafirperverliklerinden dolayı çocuklarımıza teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

Çocukların gelecekleri ve hayalleri ile ilgili de sohbet eden Vali Işın, “inşallah hepiniz bir gün hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Biz düşündüklerinizin gerçekleşmesi için devlet olarak yanınızdayız. Siz yeter ki isteyin ve bunun için çalışın” diye konuştu.

Vali Işın Ramazan ayı içerisinde Sevgi Evlerinde kalan çocukları evinde ağırlayacağını kaydetti. 

 

thumbnail_IMG_0425 thumbnail_IMG_0431 thumbnail_IMG_0464

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …