Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Valisi Musa Işın Eleşkirt’te İftar açtı

Ağrı Valisi Musa Işın Eleşkirt’te İftar açtı

Ağrı Valisi Musa Işın Eleşkirt İlçesinde ilçe kaymakamlığı tarafından organize edilen iftar programında  Şehit ve gazi yakınları ile birlikte iftarını açtı.
Eleşkirt’te düzenlenen Şehit ve gazi yakınları için verilen iftar yemeğine Ağrı Valisi Musa Işın , Eleşkirt Kaymakamı Recep Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Büyükhan, ATSO başkanı Saim Alparslan, Şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları katıldı.

Şehitlerimizin vatan için canlarını verdiklerine dikkat çeken Vali Işın “Şehit ve gazilere ne yapsak azdır. Onların haklarını ödeyemeyiz. Biz mukaddes ve en kıymetli varlıklarını canlarını bu vatan için Şehit olarak veren değerli kardeşlerimiz bizim başımızın tacıdır. Bizim için çok kıymetlidirler ve bizim için çok değerlidirler. Onlar bu memleket için canlarını feda ettiler. Onlar bu mukaddes toprak parçasını bizim için vatan yaptılar. Elbette ki 80 milyon Türk halkı olarak hepimiz şehitlerimize müteşekkiriz, Minnettarız.Biz bu gün dahil olmak üzere gerekirse vatanımız için her birimiz canımızı feda etmeye hazırız. Bundan hiçbir şekilde çekinmiyoruz. Biz terör örgütüne PKK ya hiçbir zaman eyvallah demedik pabuç bırakmadık. Bundan sonra da bırakmayacağız.Bu çapulcu eşkıya sürüsüne hiçbir zaman biz meydanı boş bırakmayacağız.”dedi.

Şehit edilen öğretmen’e başsağlığı dileyen Işın “Bu çapulcu, eşkıya, dinsizler bu ramazanı şerifte bile Allah’tan, peygamberden utanmadan, bu aziz mübarek Ramazan ayında bile askerlerimizi şehit ediyorlar. Bu günde bir öğretmenimizi şehit etmişlerdir. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Allah makamlarını cennet etsin.bu teröristler dinsiz imansızlar şunu bilsinler ki siz fazla yaşamıyorsunuz ve yaşamayacaksınız. Siz en kısa sürede bu ihanetinizin bedelini canınızla ödeyeceksiniz. 80 milyon insan size aman vermeyecektir. Siz bu toprakların mahsülü değilsiniz. Siz kürt değilsiniz ve olamazsınız. Kürtler Müslümandır kürtler dindardır. Kürtler şefkatli merhametlidir. Siz eşkıyasınız haydutsunuz alçaksınız. Namussuzsunuz. Siz insan değilsiniz. Aslında size isim bulmak zordur. Haşa siz ne insansınız ne hayvansınız ,haşa siz ne topraksınız ne taşsınız .Siz cehennemin dibinde yaşayacak mahluklarsınız. Milletimizin sofrasına huzur içinde oturmasına izin vermiyorsunuz. Gencecik pırıl pırıl masum insanları katlediyorsunuz. Ama şunu bilesiniz ki bu dünyada size cehennem olacak inanmadığın Allah öbür dünyada da sizi ebediyen cehenneme atacaktır. Burda milletimizin askerimizin polisimizin pençesinden kurtulamayacaksınız .Orda da Allah’ın pençesinden kurtulamayacaksınız. Sizin ne dünyanız var ne Ahiretiniz var. Başınızı her kaldırdığınız da bombalar başınıza yağacak. İninizden çıkamayacaksınız. Orası size mezar olacak. Kürtler artık sizin ne mal olduğunuzu anlamıştır. Kürtler sizin dinsiz hain olduğunuzu biliyor. Kürtler sizin onları temsil etmediğinizi biliyor. Bu toprakların mahsülü olmadığını sizin taşeron olarak kullandığınızı biliyor bu millet.’’dedi

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.