Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, kentte görev yapan basın mensuplarıyla buluştu.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, kentte görev yapan basın mensuplarıyla buluştu.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, kentte görev yapan basın mensuplarıyla buluştu.

 

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol Kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
Vali Varol tarafından kurulan ve kentin potansiyellerinin ortaya konulması noktasında kurumlar arası işbirliği sağlayarak projelerin hayata geçirilmesinde koordinatörlük görevi yürüten Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezinin Koordinatörü Ela Yıldırım tarafından sunum yapıldı. Yapılan sunum ile eğitim, kültür, tarım, hayvancılık, gençlik ve spor alanında Valilik koordinesinde Ağrı’da yürütülen ve yapılması planlanan projeler hakkında gazetecilere bilgi verildi.“Serhat Şehri Ağrı’mızın büyük potansiyellere sahip olduğunu biliyoruz”Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Dr. Osman Varol,” Serhat Şehri Ağrı’mızın büyük potansiyellere sahip olduğunu biliyoruz. Göreve başladığımız ilk günden beri bu potansiyelleri ortaya koymak için yoğun bir biçimde çalışma yürütüyoruz. Şehrimizin tanıtılmasında basının büyük bir etkisinin olacağını biliyoruz.” dedi.“Bu kış Ağrı Dağı’na resmi tırmanışı başlatıyoruz dedi.

 

 

 

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

Ağrı’da, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen törene katılan emniyet mensupları  öğretmenleri unutmadı. Ağrı’da 24 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.