Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Tarkan Bulut ile Gülmeye Hazırlanıyor.

Ağrı Tarkan Bulut ile Gülmeye Hazırlanıyor.

Kalkınma Bakanlığı SODES programı çerçevesinde desteklenen, Ağrı Valiliğince finanse edilen ve Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından uygulanan Ağrı Kültür ve Sanat Günleri isimli projesi uygulanmaya devam ediyor.

Proje kapsamında TGRT ve TV24 ekranlarında uzun süre Show programlarında yer alan,  Nisan ayında İsviçre’de düzenlenen “Türkçe Kültür Günlerinde” Stend-Up komedi alanında ödüller alan Tarkan Bulut sahne alıyor.

Hamur, Taşlıçay, Patnos ve Eleşkirt ilçelerinde sahne alacak olan Tarkan Bulut, 15 Mayıs Pazar Günü, Saat 19:00’da Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde Ağrılılarla buluşacak.

Stend-Up gösterisine Ağrılıları davet eden İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut “ Ağrı’da Stend-Up gösterisi uzun zamandır olmuyordu. Ağrı Kültür ve Sanat Günleri projesi ile 4 ilçemizde bu gösteriyi gerçekleştireceğiz.  Tarkan Bulut İlçe programlarından sonra 15 Mayıs Pazar günü saat 19:00’da Kültür ve Kongre Merkezin de ücretsiz olarak sahne alacak. Tüm hemşerilerimizi güzel bir hafta sonu geçirmeleri için bu etkinliğimize davet ediyorum” dedi

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.