Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Sağlık-Sen İftar Programı Düzenledi

Ağrı Sağlık-Sen İftar Programı Düzenledi

Sendikanın Ağrı Şubesince düzenlenen iftar programına katılan Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Türkiye’nin çok zor günlerden geçtiğini söyledi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, “Milletin yanında olmak, milletin yanında olanın yanında, darbelerin karşısında olanın yanında, yedi düvele meydan okuyanın yanında, mazlumların yanında olanın yanında olmak yandaşlık ise böyle yandaşlığa can kurban olsun.” dedi.

Memiş, 102 yıl önce Çanakkale’den Türkiye’ye girmek isteyenlerin, bugün intikam hırsıyla ülkenin geleceğiyle oynamak, Gezi eylemleri, yargı darbesi, Kobani olayları ve çukur siyasetiyle ülkenin kardeşliğini yok etmek istediklerini belirterek, “15 Temmuz’da darbe kalkışmasıyla, işgal girişimiyle bu ülkeyi bölmek istediler, olmadı. Allah’ın izniyle Türk’ü, Kürt’ü, Laz’ı, Çerkez’iyle bu ülkeyi işgal ettirmedik.” diye konuştu.

Programa, AK Parti milletvekili adayları Ekrem Çelebi, Abbas Aydın, Dilan Özmen Özgün, Erhan Tenekeci ile kurum müdürleri, sağlık çalışanları ve aileleri katıldı.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Ölçü ve Tartı Aleti Kullanıcılarının Dikkatine

ÖLÇÜ VE TARTI ALETİ KULLANICILARININ DİKKATİNE Ağrı Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Murat İBİK Ölçü …

2 Yorumlar

  1. Yazık orda şahsen tanıdığım ve Ak Partiye oy verilmemesi içen çalışan Ak Partiyi ve atadıkları yöneticileri hırsız olarak tanımlayan düne kadar Ses sendikasında üye olup, mitinglerden çıkmayan kişilerin olduğu kişiler var ve inancım şu ki zaten dikkat ettiğim kadarı ile üyelerin çoğunun katılmadığı bir yemek eğer ben oy verecek olacaksam Ağrı Sağlık Sen olduğu için Ak Partiye oy vermem Reisi sevdiğim için veririm

    • TANIRLAR.. bence sen yalan konuş-yorsun SEN ak partili olmadığın kesin.sen olsan olsan kesin hırsızsınki sağlık senı bu şekil eleştiryorsun.. sağlık sen gece gündüz demeden davası için mücadele etmiş bir sendikadır senin gibi çıkarcı yalan konuşan insanlar bu sendikayı ağzına almasınlar bence sağlıksen senın gibi bir dangalağın damarına basmişkı sen sağlık senı karalıyorsun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.