Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe Nevruz Bayramı Mesajı

Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe Nevruz Bayramı Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe 21 Mart Nevruz Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Nevruzun millet olarak sevincin, mutluluğun, hayata güzel bakışın ve kardeşliğin en önemli sebeplerinden olduğunu söyleyen Gökçe “ Toprağın uyanışının şiddet ve nefret gerekçesi değil, yeniden dirilişimize, birliğimize ve kardeşliğimize vesile olması gerektiğini tüm dünyaya göstermeliyiz. Nevruz’un bölgemizle birlikte tüm dünya barışının, huzurun, istikrarın, refahın müjdecisi olmasını diliyorum.

Baharın çiçeklerinin süslediği bu güzel günlerin bereketinin ve huzurunun tüm insanlık için hoşgörü ve barışa vesile olacağını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ağrı’lı kardeşlerim olmak üzere ülkemizin Nevruz Bayramını en içten duygularımla kutluyor; Nevruz’un neşe, huzur ve sevinçle kutlanarak milletimize mutluluklar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …