Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürülüğü Ramazan denetimleri

Ağrı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürülüğü Ramazan denetimleri

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı dolayısıyla özellikle gıda konusunda tüketiciyi aldatmaya yönelik girişimlerin ve hijyenik ortamda üretilmeyen ürünlerin satışlarının engellenmesi için denetimler artırıldı.

İl Müdürlüğümüz Gıda Kontrol Personeli tarafından yapılan gece denetimlerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan ENGİN’ de katıldı.

İl Müdürü Kenan ENGİN’ İN katıldığı gıda denetimi ekmek ve unlu mamullerinin üretiminin yapıldığı alanlarda gerçekleştirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan ENGİN denetimlerle ilgili yaptığı açıklamada; Ramazan ayı nedeni ile İlimizde gece denetimlerinin arattırıldığını belirtti. ENGİN; özellikle Ramazan ayı boyunca ekmek ve unlu mamullerin üretim ve satış yerlerinin denetleneceğini, halkın sağlığı ile oynayanlara müsaade edilmeyeceğini söyledi. Ayrıca vatandaşlarımızdan gıda ile ilgili şikâyetlerini Alo Gıda Hattın olan 174’ bildirmelerini istedi.

İlimizde yapılan gece denetimleri Ramazan ayı boyunca devam ederek, Ramazan ayı sonrasında da gıda denetimleri rutin bir şekilde devam edecektir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.