Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

AĞRI İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Kurulduğu tarih olan 10 Nisan 1845’den bu yana Türk Polis Teşkilatı büyük bir fedakârlıklaVatan ve Milletin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

 

Ağrı halkının güven ve desteğini her zaman yanında hisseden İl Emniyet Müdürlüğümüz, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün tesisi, kamu düzeninin korunması, halkın güven ve huzur ortamında yaşamasının sağlanması konularında yaptığı çalışmalarla her zaman halkımızın sevgi ve takdirini kazanmayı amaçlamış olup bu amaç doğrultusunda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.

 

Teşkilatımız, kuruluşunun 171. yılında milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve onurunu yaşamaktadır. Bu vesile ile Kuruluşunun 171.Yıldönümünü şahsım ve personelim adına en içten dileklerimle kutlar, bu kutsal görevin ifası sırasında Vatan ve görev uğruna canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden teşkilat mensuplarımızı rahmet, gazi ve emeklilerimizi minnetle anarken, emniyet birimlerimizin her kademesinde görev yapan, fedakar meslektaşlarımızın ve değerli ailelerinin 10 Nisan Polis Haftasını kutlar,sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …