Ağrı İHH’dan Görev Başındaki Polislere Çay ve Kek İkramı

Ağrı İHH’dan Görev Başındaki Polislere Çay ve Kek İkramı

ABONE OL
4 Ocak 2021 10:37
Ağrı İHH’dan Görev Başındaki Polislere Çay ve Kek İkramı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İHH İnsani Yardım Derneği, ekipleri Ağrı’nın çeşitli bölgelerinde görev yapan emniyet mensuplarına sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde çay ve kek ikramında bulundu.
Ağrı İHH İnsani Yardım Derneği ekipler yılbaşı ile başlayan dört günlük sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde görevlerinin başındaki emniyet güçlerini nöbet tuttukları yerlerde ziyaret ederek çay ve kek ikramında bulundular.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ağrı İHH İnsani Yardım Derneği Arama Kurtarma Birim Başkanı Aydın AKDOĞAN: “Havanın oldukça soğuk olduğu bu günlerde fedakar bir şekilde nöbet yerlerinde görevlerini sürdüren emniyet mensubu arkadaşlarımızın hem hal hatırlarını sormak hem de sıcak bir çay ikram etmek için ziyaretler yapıyoruz. Maalesef pandeminin getirmiş olduğu birçok dezavantajlı durumla karşı karşıyayız bunların başında sokak kısıtlamaları gelmektedir. Bizler Ağrı İHH olarak Covid-19 salgının başladığı ilk günden bu güne kadar sürekli alanda ihtiyaç sahibi ailelerimizin yardımına koşmaya çalışıyoruz. Ayrıca bu süreçte özellikle çok fedakarca bir performans gösteren başta sağlık çalışanlarına olmak üzere emniyet mensubu kardeşlerimize moral ve motivasyon anlamında destekte bulunmak için çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Bu gün de 4 günlük yılbaşı sokak kısıtlamasında bu soğuk havada nöbet tutan emniyet mensubu kardeşlerimizi nöbet yerlerinde ziyaret ettik. Bu vesile ile her türlü zorlu şartlara rağmen görevlerini ifa eden herkese şükranlarımızı sunuyoruz.” Dedi.

 

 

 

 

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi