Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı. Sabah Saat 10.00'da Üniversitenin Rektörlük binasında gerçekleşen törene Yeni Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Görevi Devreden Prof. Dr. İrfan Aslan, Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektör vekili, Akademisyenler ve idari personeller katıldı. İlk olarak rektörlük makamında bir ziyaret gerçekleşti. Basına Fotoğraf verilmesinin ardından senato salonuna geçildi. Devir Teslim yapılmadan önce Ağrı'lı İş adamı ve Üniversitenin ismini taşıdı İbrahim Çeçen'in Görevi devreden Prof. Dr. İrfan Aslan'a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ve bundan sonraki hayatında başarılar dilediği mesajı okundu.

Prof Dr. İrfan Aslan ise Yeni Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'a Yeni görevinde başarılar diledi. Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ise Prof. Dr. İrfan Aslan'a Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitene yaptığı hizmetlerden dolayı Üniversitenin kurucu rektörü olarakta bu zorlu süreçte katkılarından dolayı şükranlarını sundu. 

Devir Teslim'de Aslan Üniversitenin Mührü ve Nişanını Yeni Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'a takdim etti. Karabulut ise İrfan Aslan'a Teşekkür mahiyetinde bir plaket takdim etti.

Törenin ardından Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Akademisyenler ve idari personellere "Üniversiteyi kalkındırmak için güç birliği yapacağız, birbirimize destek olacağız, ben söz veriyorum ki üniversitemiz daha iyi yerlere gelecektir."dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.