Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ SALON FUTBOL TAKIMIMIZ ÜNİLİG’DE

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ SALON FUTBOL TAKIMIMIZ ÜNİLİG’DE

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ SALON FUTBOL TAKIMIMIZ ÜNİLİG’DE 
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Salon Futbol Takımı 2015-2016 öğretim yılında Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu bünyesinde düzenlenen ve 65 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen Üniversitelerarası Deplasmanlı Lig (ÜNİLİG) şampiyonasında yapılan grup maçlarını kazanarak ÜNİLİG finallerine katılmaya hak kazandı. Ayrıca takımımız, Türkiye Üniversite Sporları Üniversitelerarası Salon Futbolu Türkiye Şampiyonasında 83 takımın yer aldığı turnuvada ilk 8’de yer alarak SÜPERLİG’de oynama şansı yakaladı.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN, bu vesile ile Çok Amaçlı Spor Salonunda sporcularla bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. ASLAN, “Sporcularımızın fiziksel ve psikolojik olarak kendilerini daha güçlü hissedebilmeleri için, IC Vakfı, sporcularımıza Mart veya Nisan ayı içerisinde Antalya’da 8-10 günlük bir kamp sözü verdi. Bizler de umuyoruz ki takımımız, hocalarının da desteği ile bundan sonra çok daha büyük başarılara imza atacaktır” diye konuştu.
Üniversite Salon Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Doç. Dr. Hamdi Alper GÜNGÖRMÜŞ ve Yrd. Doç. Dr. Yaşar ÇORUH’un da katıldığı organizasyonda, İbrahim Çeçen (IC) Vakfı tarafından, sporcularımıza çeşitli spor malzemeleri hediye edildi.
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Valisi Varol Esnafla Bir Araya Geldi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, protokol üyeleri i Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, protokol üyeleri …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.