Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 18 YAŞ TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 18 YAŞ TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) tarafından düzenlenen 18 Yaş Türkiye Tenis Şampiyonası sona erdi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Ağrı Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile TTF’nin ortaklığında gerçekleştirilen 18 Yaş Türkiye Tenis Şampiyonası sona erdi. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin uluslararası kriterlere sahip tenis kortlarında oynanan ve 25 sporcunun katıldığı şampiyona oldukça çekişmeli geçti. Beş gün süren turnuvada bayan teklerde Deniz PAYKOÇ rakibi Nurseda AKOVALIER’i 6-3 ve 7-6’lık setleriyle geçerek birinci olurken, Mert Naci TÜRKER tek erkeklerde rakibi Metehan Tolunay SÜMER’i 6-2’lik setlerle geçerek birinciliği göğüsledi.

 

Çiftler müsabakalarında ise bayanlarda Deniz PAYKOÇ ve Nurseda AKOVALIER ikilisi rakipleri Hatice KAYA ile Suveyla SUBAŞI’nı oynanan iki seti de 6-0 alarak birinci olurken, erkeklerde ise Mert Naci TÜRKER ve Metehan TOLUNAY rakipleri İhsan KOÇ ve Furkan KOÇ’u 6-3’lük setlerle geçerek kupaya ulaştı.

 

İki ayrı kategoride sunulan kupalar, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Telat YANIK, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Genel Sekreteri Ali BALKİS Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil BUDAK ve Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZGÜNER tarafından genç şampiyonlara takdim edildi.

 

thumbnail_3 thumbnail_6 thumbnail_2 thumbnail_1

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …