Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 18 YAŞ TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 18 YAŞ TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Ağrı Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Tenis Federasyonu’nun ortaklığında gerçekleştirilen 18 Yaş Türkiye Tenis Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor.

 

Farklı şehirlerden gelen 18 yaş grubu 6’sı bayan toplam 25 tenisçi, Türkiye şampiyonası için Ağrı’da. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ev sahipliğini yapacağı Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan 18 Yaş Türkiye Tenis Şampiyonası, 5-10 Eylül tarihleri arasında üniversitemizin uluslararası kriterlere sahip tenis kortlarında gerçekleştirilecek. Genç tenisçilerin şampiyonluk için kıyasıya mücadele edecekleri turnuva, tekler ve çiftler olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek.

 

Doğu’nu parlayan güneşi olan üniversitenin böyle önemli bir turnuvaya daha ev sahipliği yapacağını belirten Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN, Ağrı’nın tanıtımına ve gelişimine katkı sağlayan turnuvanın kentin sportif birikimini ileri seviyeye taşıyacağını söyledi.

 

thumbnail_1 thumbnail_3 thumbnail_4 thumbnail_5 thumbnail_2

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Vatan topraklarının işgal tehlikesi altında olduğu bir dönemde Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yaktığı …