Ana Sayfa / GÜNDEM / AĞRI İBRAHİ ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ İDARİ PESONELİNE GELİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

AĞRI İBRAHİ ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ İDARİ PESONELİNE GELİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ İDARİ PESONELİNE GELİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi idari yöneticilerine İbrahim Çeçen Vakfı’nın katkılarıyla gelişim semineri verildi.

AİÇÜ 6. Gelişim Semineri, değerli işadamı Sayın İbrahim ÇEÇEN’ in otellerinden biri olan IC Hotels Santai’de düzenlendi. 3-7 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen seminere AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN, IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral DİNÇER, Genel Sekreter Ali BALKİS, Daire Başkanları ve idari yöneticiler katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral DİNÇER, “Gelişim seminerlerinin her sene tekrarlanmasından büyük gurur duyuyoruz. Gelişim Seminerlerinin olumlu katkılarına çok inanıyor ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. IC Vakfı olarak önümüzdeki süreçte de üniversite ile işbirliğimizin devam edeceğini ifade etmek isterim” diye konuştu.

Gelişim seminerlerinin önemine dikkat çeken AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN şöyle konuştu; “Akademik personeller kadar idari personeller de üniversitelerin belkemiğini oluşturmaktadır. Biz bugün herkesin övgü ile bahsettiği bir eğitim kurumu haline geldiysek, bu sizlerle yürüttüğümüz ekip çalışmasının neticesidir. Biz üniversite olarak personelimizin mesleki ve kişisel gelişimine büyük önem veriyoruz ve bu sene 6.sını düzenlediğimiz bu seminer ile sizlerin mesleki anlamda daha yetkin hale gelmenizi diliyoruz. Başarının sırrının birlik ve berberlik içinde çalışmaktan geçtiğine olan inancımızla, bu seminerin düzenlenmesine büyük katkı sağlayan Sayın İbrahim ÇEÇEN Bey’e, IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral DİNÇER’e ve emeği geçen tüm vakıf çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.”

Gelişim semineri kapsamında, Protokol Kuralları, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, YÖK Mevzuatında Disiplin Soruşturması, YÖK Mevzuatında Ceza Soruşturması ve YÖK Mevzuatında Öğrenci Disiplin Soruşturması hakkında uzmanlar tarafından eğitim verildi.

3 gün süren seminer karşılıklı plaket sunumu ve katılımcılara sertifika verilmesi ile sona erdi.

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER DANIŞMANLIĞI

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Vatan topraklarının işgal tehlikesi altında olduğu bir dönemde Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yaktığı …