Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Haber Gazetesi Sahibi Murat Hançer, Vali Musa Işın’ı Ziyaret Etti.

Ağrı Haber Gazetesi Sahibi Murat Hançer, Vali Musa Işın’ı Ziyaret Etti.

Ağrı Haber Gazetesi sahibi Murat Hançer Ağrı Valimiz, ve Belediye başkan vekili olan Musa Işın’ı makamında ziyaret etti. Sayın Valimiz Musa Işın’ın babacan tavırlarıyla karşıladığı gazetemizin sahibi Murat Hançer’i ilgisi ve sıcaklığıyla kendisini her zaman olduğu gibi yine hayran bıraktı. Güzel bir ortamda geçen sohbetten sonra özellikle Gazetemizin sahibi ve araştırmacı yazar, Murat Hançer’in takipçileri olsun gazetemizi telefonla arayanlar olsun bizzat gazetemizi ziyaret ederek Ağrı’daki sorunlarını aktardılar, bizde bu sorunları Sayın Valimize ilettik.  Bu sorunlardan başta kaldırım işgalleri, özellikle esnafın önündeki kaldırımların bir an önce dubaların bırakılması araçların çıkmaması için fevzi çakmak mahallesi giriş kısmının açılarak orada kavşak oluşturulması ve buna benzer mahalle ve sokaklarda yol ayrımı bırakılması Ağrı’nın Cumhuriyet Caddesi Kağızman Caddesi ve Erzurum Caddesinden ibaret olmadığı diğer caddelerin ve özellikle ara sokakların yani örneğin Kırlangıç Sokak, Ordu Evi yanı Caddesi gibi yerlerin yaşanabilir yol, park gibi yapılması mahallelerdeki çöplerin daha çabuk alınması Doğalgazın bir an önce hızlandırılması ve buna benzer eksikliklerin ne zaman giderileceği konusunda görüşerek bir an önce giderilmesini talep ettik.

Sağolsun Sayın Valimizin her zaman ki gibi babacan tavırlarıyla not defterini eline alarak sırasıyla bu sorunları not alarak ilgileneceğini, doğalgaza 25 mayısta başlanacağını, çöp ihalesini yaptıklarını, personel sayısını artırdıklarını diğer eksikliklerin ve Ağrı’ya yaptığı projelerinde Allah izin verirse 2 yıl içerisinde bütün projelerini bitirerek Ağrı’yı yaşanabilir  bir İl yapacağız dedi.

Vali Işın “Ben Ağrı halkını Çok seviyorum, Ağrı halkı hizmeti hep hak etmiştir, Ağrı  halkına bu hizmeti yapacağım. Allah’ın izniyle hep beraber bir Ağrı inşaa edeceğiz.”dedi.

Murat Hançer “Biz Ağrı Halkı olarak Sayın Valimiz sizi çok seviyoruz. Size başarılar diliyoruz. Bizler her zaman Valimiz Musa Işın’ın yanındayız. Allah çalışandan yanadır diyorum efendim saygılar sunarız.”dedi. görüşme bu şekilde sona erdi. Allah sayın Valimiz Musa Işın’dan razı olsun.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …