Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Engin ve Güncel Gazetesi Sahibi Melikşah Kökser Gazetemizi Ziyaret ettiler.

Ağrı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Engin ve Güncel Gazetesi Sahibi Melikşah Kökser Gazetemizi Ziyaret ettiler.

Ağrı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Engin ve Güncel Gazetesi Sahibi Melikşah Kökser Gazetemizi Ziyaret ettiler. Ziyaret oldukca sıcak ve samimi bir ortamda geçti ziyaretten dolayı Ağrı Haber Gazetesi sahibi Murat Hançer memnuniyetini dile getirdi. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü kenan Engin ve Güncel Gazetesinin sahibi Melikşah Kökser ziyarette göstermiş olduğumuz ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler İlimiz meseleleri hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu ortamda Ağrı Haber Gazetesi sahibi Murat Hançer Güncel Gazetesi sahibi Melikşah Kökse’e Sağlık konusunda çok sıkıntı var bu konuda haberler yapılması yönünde çalışmalar başlatalım dedi Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Engin de Ağrı için önümüzdeki ilkbaharın İnşallah Doğubayazı, Patnos ve Eleşkirt’in bir bölümüde Meyvecilik bahçeleri kuracağız Engin bakınız bir Hektar Arpa veya Buğday ektiğinizde 400 TL. kar edersiniz ama bir hektar Elma ekerseniz 4.000 TL. kar edersiniz bu konuda halkımızı
bilgilendireceğiz ve halkımızı meyveciliğe teşfik edeceğiz dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.