Ana Sayfa / GÜNDEM / ‘AĞRI GENÇLİK’ MERKEZİ AYIN GENÇLİK MERKEZİ SEÇİLDİ

‘AĞRI GENÇLİK’ MERKEZİ AYIN GENÇLİK MERKEZİ SEÇİLDİ

Türkiye genelindeki Gençlik Merkezleri arasında Mayıs ayının gençlik merkezi olarak Ağrı Gençlik Merkezi seçildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Ayın Gençlik Merkezi” uygulamasında, gençlik merkezlerin faaliyetleri ve projeleri başta olmak üzere belirlenen performans kriterleri dikkate alınıyor. Uygulama çerçevesinde Ağrı Gençlik Merkezi, ayın gençlik merkezi seçildi.

Gençlere yönelik faaliyetlerini her geçen gün arttıran ve tüm gençlere hizmet götürmeyi hedefleyen Ağrı Gençlik Merkezi, kitap toplama kampanyası, huzur evi ziyareti, fidan dikimi, ilkyardım ve afet eğitimi, ihtiyaçlılara kıyafet yardımı, halk oyunları yarışması, genç dönüşüm projesi, Türk Müziği yarışması, ebru ve hüsn-ü hat kursu, Mehmet Akif Ersoy’u anma programı, atık pil toplama kampanyası,57. Alay Vefa yürüyüşü, gönüllü gençlerin yardım etkinliği, rehabilitasyon merkezi ziyaretleri, sağlıklı yaşam semineri, gibi çeşitli faaliyet ve projeleri üstün bir performansla hayata geçirdi. Tüm faaliyetleri değerlendiren Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı Gençlik Merkezi’ni Ocak ayının gençlik merkezi olarak belirledi.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp”Ağrı Gençlik Merkezimiz kurulduğu günden beri yoğun bir şekilde faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Merkezimizde gençlerimize hizmet için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Merkezimizde kültürel, sosyal ve sportif anlamda yapılan etkinlikler ile daha çok gencimize ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca ücretsiz kurslarımızdan da gençlerimiz yararlanıyor. Türkiye genelinde ayın gençlik merkezi seçilmek çok önemli. Ayın Gençlik Merkezi seçilmek sorumluluğumuzu daha çok arttıracaktır. Burada emeği geçen tüm Gençlik Merkezi Liderlerimize ve gönüllü gençlerimiz tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı’da Uyuşturucu ve Dolandırıcı Operasyonu

BASIN BÜLTENİ   Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce İl Merkezinde uyuşturucu …