Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ramazan ayına özel spor etkinlikleri düzenliyor.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ramazan ayına özel spor etkinlikleri düzenliyor.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ramazan ayına özel spor etkinlikleri düzenliyor.

Herkes İçin Spor Faaliyetleri kapsamında yer alan ve Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı spor etkinlikleri düzenlenmektedir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün yürütmüş olduğu Ramazan ayı spor etkinlikleri projesi Ağrı’da yapılan çeşitli etkinlikler ile devam ediyor.

Ramazan ayı içerisinde Ağrı’da gençler, büyükler ve veteranlar olmak üzere 3 kategorilerde çeşitli spor etkinlikleri düzenleniyor.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, konu hakkında yapmış olduğu açıklamada“Herkes İçin Spor Faaliyetleri kapsamında yer alan ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından ilk defa başlatılan Ramazan Ayı Spor Etkinlikleri projesi Ağrı’da devam ediyor. Voleybol, Basketbol, Teakwondo ve Badminton gibi spor dallarında gençler, büyükler ve veteranlar kategorisinde tüm sporseverler bakanlığımız sayesinde Ramazan ayı içerisinde de spor yapma fırsatı elde ettiler” şekline konuştu.

img_0016_14 img_0235_4 img_0246_6

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …