Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı G.Birliğispor Canlı Yayında Önder Tunay ile Sözleşme İmzaladı.

Ağrı G.Birliğispor Canlı Yayında Önder Tunay ile Sözleşme İmzaladı.

Ağrı Gençlerbirliği Spor Tesisi’nde düzenlenen imza töreninde Önder Tunay, Kulüp Başkanı İlhami Aslankılıç ile sözleşme imzaladı.

İmza öncesi açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Aslankılıç; ‘Öncelikle güzel bir gece yaşıyorum. Daha önce kulübümüze emek vermiş Önder hocamla aynı masa da oturmaktan ve sözleşme imzalamaktan mutluluk duyuyuorum. İnşallah güzel günler, şampiyonluklar yaşayacağız.‘ dedi.

Ağrı Gençlerbirliği Spor’un yeni teknik direktörü Önder Tunay; ‘ Yuvaya döndüğüm için çok mutluyum. Yıllardır içinde bulunduğum camiaya geldim. 2012 yılında ilk kuruluşundan beri takımımızın alt yapılarında görev aldım. U16-U17 ve U19 liglerinde ilimizde şampiyonluklar yaşadık. Tabi ki şimdi A takımın hocası olarak getirildim. Ben bu anlamda başkanımız İlhami Aslankılıç’a çok teşekkür ederim, bana güvenmişler, böyle bir teklifle gelindi. Bende emek verdiğim, yuvam olarak gördüğüm takımımıza sıcak baktım. Bundan böyle inşallah alt yapıda gösterdiğimiz başarı ve şampiyonlukları A takımda da gösteririz.‘ dedi.

Tören sözleşme imzalanması ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …