Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Emniyet Müdürlüğü Tarafından Öğrencilere Karadeniz Kültür Gezisi Programı Düzenlendi

Ağrı Emniyet Müdürlüğü Tarafından Öğrencilere Karadeniz Kültür Gezisi Programı Düzenlendi

İlimiz Merkezinde Bulunan 30 Lise Öğrencimize Ağrı’nın Yarınları Emniyette-2016 Projesi Kapsamında Karadeniz Kültür Gezisi Programı Düzenlenmiştir

ÇOGEP Ağrının Yarınları Emniyette–2016 projesi kapsamında Milli Mücadele yıllarındaki duyguları yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek amacıyla Ağrı Öğretmenler Anadolu Lisesindeki 30 öğrencimize yönelik Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz organizesinde 16-21 Mayıs 2016 tarihleri arası Karadeniz Kültür Gezisi programı planlanmıştır. Program kapsamında öğrencilerimiz Milli Mücadele dönemimizdeki Kongre ve Genelgelerimizin düzenlendiği Erzurum, Sivas ve Amasya illerimizi ziyaret ettikten sonra, 19 Mayıs 2016 tarihinde Milli Mücadelemizin başladığı yer olan Samsun ilimizde Gençlik Şölenine katılacaktır. Öğrencilerimiz son olarak Trabzon ve Rize illerimizi ziyaret ettikten sonra gezi programı son bulacaktır.

Sayın İl Emniyet Müdürümüz M. Turgay KARABULAK, 16 Mayıs 2016 günü Müdürlüğümüz önünde geziye katılacak öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, öğrencileri geziye uğurlamıştır.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.