Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Devlet Hastanesine Yeni Müdür Atandı.

Ağrı Devlet Hastanesine Yeni Müdür Atandı.

Ağrı Devlet Hastanesi İdari ve mali işler müdürlüğüne Yunus Dağ Atandı. Ağrı'daki sağlık sorunlarını iyi bildiğini söyleyen Dağ 30 Yıldır sağlığın içerisinde olduğunu, Babasının sağlıkçı annesinin hemşire olduğu, Yıllardır sağlık alanında her türlü bilgiye sahip olduğunu 12 yıldır'da yöneticilik yaptığını Ağrı'nın Sağlık'taki sorunlarını bildiğini ve bu sorunlarla ilgili olarak şunları söyledi." Bazı insani değerler vardır, muhtemel insani değerlerin kaybolduğu yerde kurumsal yapıda çökmüştür. ne kadar istenmesede insanın olduğu yerde bu gibi sorunlar olur ama bunun kabul edilebilir olmadığı yerlerde vardır. Cihaz sıkıntılarımızın ihale süreçleri sıkıntı oldu ihale iptali oldu, daha önceki cihazlara bakım süreci oldu bunun gibi sorunların üzerinde duracağız. Temel alanımız öncelikle Cihazlar olacaktır. Biz Sıfırdan hastane kurduk, inşallah yeni hastanemizide çok güzel bir şekilde kuracağız.Artık insanların gönlünü almak lazım uğraşmak lazım, bu problemlere çözüm bulmamız lazım. Koordinasyon problemini çözersek bu gibi sorunlarında üstesinden geleceğiz."dedi. 

Yunus Dağ'ın daha önceki görev yeri Diyadin Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüydü. Diyadinde'de yöneticiykende iyi işler yaptıklarını belirten Dağ bundan sonra Ağrı Devlet Hastanesi İçin çalışacaklarını belirtti. Yunus Dağ Van'lı olduğunu evli ve 2 kız çocuğu babası olduğunu söyledi.

 

dsc05451 dsc05449

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …