Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Devlet Hastanesi’nde Bayram Temizliği

Ağrı Devlet Hastanesi’nde Bayram Temizliği

450 Yataklı Ağrı devlet Hastanesi gün geçtikçe rayına oturmaya başladı.

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi  Milletvekili seçildikten sonra vatandaşın nabzına göre hareket ederek yaptığı çalışmalar neticesinde Ağrı Devlet Hastanesi bünyesinde mevcut 4 olan Çocuk Yoğun Bakım yatak sayısı 10’a , 10 olan yeni doğan yoğun bakım yatak sayısının 31’e toplamda 14 olan çocuk ve yeni doğan yoğun bakım yatak sayısının 41’e çıkartılması için Sağlık Bakanlığı’nda gerekli çalışmaları gerçekleştirmişti.

Milletvekili Çelebi’nin Devlet Hastanesinin sorunlarını çözmek için çalışmaları ise devam ediyor. Kurban Bayramı öncesinde Çelebi’nin talimatı ile İş-Kur’un başka kurumlarda istihdam edilen 100 temizlik işçisi, Ağrı Devlet Hastanesinde temizlik hizmetlerine işe başlatıldı. Ağrı Devlet Hastanesi’nin her tarafında temizlik işçileri hastaneyi temizleyerek hijyenik bir ortam sağlıyor.

Ayrıca Ağrı Devlet Hastanesinin sorunlarının çözülmesi ve en aza indirilmesi için AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin, Sağlık Bakanlığı ile bilahare görüşmeler gerçekleştirerek çözüme kavuşturmayı hedeflediği gelen bilgiler arasında.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

ASTOP DOĞALGAZ İÇİN VERGİ MUAFİYETİ İSTEDİ

Ağrı Sivil Toplum Platformu, Ağrılıların doğalgaz faturalarına olan tepkilerini değerlendirerek, hükümet yetkilerinden Ağrı’da kullanılan doğalgaz …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.