Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Devlet Hastanesi Çelebi’yle Güzelleşiyor.

Ağrı Devlet Hastanesi Çelebi’yle Güzelleşiyor.

Ağrı Devlet Hastanesi Güzelleşiyor. AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Meclisin tatile girmesiyle birlikte Ağrı’ya gelerek çalışmalara başladı.

AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi’nin Ağrı’ya gelmesiyle beraber, İl Başkanı Abbas Aydın, Merkez İlçe başkanı Latif Birgül ve bazı partililerle beraber Ağrı Devlet Hastanesini ziyaret ederek gönderdiği malzeme ve ekipmanları inceleyerek eksikliklerin acil bir şekilde giderilmesi yönünde çalışmalara hız verdi. Çelebi, Partililerle beraber yatan hastaları odalarına giderek tek tek ziyaret etti. Hastalardan ve Hasta yakınlarından hastaneden memnun musunuz, eksikler var mı diye sorular yönelten Çelebi, bu eksikliklerin acilen giderilmesi talimatını verdi. Ekrem Çelebi hasta yakınları tarafından takdirle karşılandı. İlgilerinde dolayı hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetleri gözlerinden okunuyordu. Hastaneden ayrılarak AK Parti İl Başkanlığı binasını ziyaret ederek İl Başkanı Abbas Aydın’a hayırlı olsun diyen Çelebi çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kendi çalışmaları hakkında da bilgiler veren AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’ya şuana kadar 200 Trilyon civarında para aktardık. Belediyemizin çalışmaları projeleri bitsin diyen Ekrem Çelebi ardından Ağrı’da Esnafları ziyaret etmeye başladı.

Esnaf ziyaretleri sırasında bazı esnaf ve vatandaşlar “Özlenen tablo bu diyerek eskiden Ağrı’da Milletvekili İl Başkanı diğer yöneticiler birbirleriyle konuşmaz birbirlerine çamur atarlardı. O zaman hizmet gelmezdi icraat olmazdı. Ağrı hep geri kalırdı oysa çok şükür şimdi hep beraber hizmet için Milletvekili İl Başkanı İlçe Başkanı kol kola ziyaretler yapıyorlar. Bazı kendini bilmezler bunu görerek yok efendim hizmet yok, yok efendim yatırım yok diyerek AK Partiye çamur atıyorlar. Biz Ağrı halkı uyandık artık bizleri kimse kandıramaz artık kanmayacağız. İlimize sahip çıkacağız. Milletvekilimize, İl Başkanımız İlçe başkanımıza sahip çıkacağız. onlarda Ağrı’ya sahip çıkarak yatırımlar yapacaklar.” diyerek destek veriyorlar.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Ölçü ve Tartı Aleti Kullanıcılarının Dikkatine

ÖLÇÜ VE TARTI ALETİ KULLANICILARININ DİKKATİNE Ağrı Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Murat İBİK Ölçü …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.