Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Beşir Derneği’nden Suriye’ye Yardım Tırı

Ağrı Beşir Derneği’nden Suriye’ye Yardım Tırı

Ağrı Beşir Derneği’nden Suriye’ye Yardım tırı gönderildi.Ağrı Beşir Derneği Temsilcisi Umut Oğur ve Beşir Derneği Gönüllüleri ve Ağrı Halkından Suriyedeki İhtiyaç sahiplerine yardım tırı gönderdi.

Ağrı Beşir Derneği Temsilcisi Umut Oğur ” Mahzun ve Mahcup gönüllerin müjdeleyicisi ve onların hamisi olarak hiçbir ayırım yapmadan paylaşmayı erdem haline getirmiş, kardeşliğe destek olmak, hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz dünyanın her yerinde din, dil ve ırk gözetmeksizin insanlara hizmeti gaye edinen Merkezi İstanbul’da bulunan Kamu Yararına Çalışan İnsani Yardım Derneğimiz BEŞİR DERNEĞİ Ağrı Şubesi olarak surıye  ihtiyaç sahiplerine yönelik toplanan 25 ton patates  kilis de bulunan ihtiyaç sahiblerine yollandı.
Hayır sahibi insanlarımızın hayırlarına vesile bu insani yardımları uğurlamaya katılan siz değerli misafirlere teşekkürü bir borç biliriz. Faaliyetlerimiz inşallah sizlerin sayesinde katlanarak devam edecektir.
BEŞİR Derneği’mizin sınırda bulunan kilis deki suriye ve bütün  ihtiyaç sahiplerine yönelik kampanyasına destek veren,Ağrı Semerkand Vakfı Başkanlığına, Semerkand Vakfı gönüllülerine ve Değerli Ağrı Halkına teşekkür ediyoruz.
Beşir Derneği Ağrı Şubemizin bundan sonra yapacağı tüm yardım faaliyetlerinde tüm halkımızın ve kamu ve kuruluşlarının yardımlarınıda bekliyoruz.
Suriye ihtiyaç sahiplerine yönelik İnsani yardım aracımızı uğurlama töreninde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.”dedi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.