Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı ASKF’den 10.Yıl Dolayısıyla İftar Yemeği verildi

Ağrı ASKF’den 10.Yıl Dolayısıyla İftar Yemeği verildi

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun(ASKF) 10. Yıl Dolayısıyla “ Biz Büyük Bir Aileyiz ” sloganıyla düzenlemiş olduğu iftar yemeği geniş bir katılımla özel bir restorantta verildi.

İftar yemeği, Ağrı Vali Yardımcısı Sedat İnci, ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, İl Kültür Turizm Müdürü Muhsin Bulut, Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz  Sinan Alp, Atso Başkanı Saim Alpaslan, Amatör spor kulüplerinin yöneticileri, antrenörleri, sporcular, taban birlikleri, sporun çeşitli kademelerinde görev yapan personel, basın, protokol ve Çok sayıda vatandaştan oluştu. Yemekte Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ misafirlerle tek tek ilgilendi. Başkan Kösedağ, kısa bir konuşma yaparak iftar yemeğine teşriflerinden dolayı spor ailesine teşekkür ederken, “Biz Büyük Bir Aileyiz bizler burada toplanabilmişsek demekki bunu başarabilmişizdir. Bizler her alanda varolmaya çalışıyoruz, spor camiası olarak büyük işler yapıp Ağrı’mıza birşeyler katmak istiyoruz. Tekrardan Teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin” diye konuştu.

image

image

image

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …