Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Ak Parti Katılımlarla Moral Buldu

Ağrı Ak Parti Katılımlarla Moral Buldu

Ağrı Ak Parti Katılımlarla Moral Buldu

7 Haziran seçimlerinde Ak Parti için olumsuz seyreden rüzgar yön değiştirdi.2014 Yerel seçimlerinde Ağrı Belediyesini kaybeden Ak Parti 7 Haziran genel seçimlerinde bu kan kaybını hissedilebilir en yüksek oranda yaşamıştı .1 Kasım seçimlerine giderken Ak Parti Ağrı İl Başkanlığına Kemal Atmaca’nın getirilmesi ile yeniden sokağa inen ve halkla bütünleşen bir yönetim anlayışı sergilenmeye başlandı.

Seçildiği günden bugüne kısa bir sürede ilçenin çehresini değiştiren hizmetlere imza atan ve başarılarıyla gündem olan Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay ve göreve kısabir süre önce başlayan İlçe Başkanı Tekin Dinç’in organizasyonunda Patnos İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısında sürpriz gelişmeler yaşandı.

Toplantıya Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül,Dedeli Belde Belediye Başkanı Veysi Durak, Eleşkirt,Diyadin,Hamur ilçe başkanları,mahalle ve köy muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Ak Parti Patnos İlçe Başkanı Tekin Dinç ‘in Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın ”siyasetin tek limanı ahlaktır” vurgusunu işlediği konuşmasında ‘ Parti İlçe Başkanlığı görevi bana verilirken desteğini esirgemeyen Ak Parti Genel Merkezimize, Milletvekilimiz Cesim Gökçe’ye, Ak Parti Ağrı İl Başkanı H. Kemal Atmaca’ya, Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay’a, Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak’a teşekkürlerimi sunuyorum’’dedi .

Açılış konuşmasının ardından 2014 yerel seçimlerinde Demokrat Partiden Patnos Belediye Encümeni olarak seçilen Hikmet Çil,Abdurrahman Sağlam ve Ramazan İlhan Ak Parti kadrolarına katıldılar.Katılımda Belediye encümenlerinin rozetlerini İl Başkanı Kemal Atmaca ,Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay ve İlçe Başkanı Tekin Dinç taktılar.

Rozet takma merasiminin ardından kürsüye gelen Atmaca partilerine yeni katılan encümenleri tebrik ettikten sonra ‘’7 den 70 e her yaş gurubunu kucaklayan tek parti Ak Partidir,bu duygu ve düşüncelerle sadece ilimizde değil tüm Türkiye de barış ve kardeşliğin inşasıyla insanların birlikte yaşamaktan mutlu olduğu bir ülke hayalimizdir.Bu kardeşliği tesis edecek olan kadrolarımızın ötelemeyen Yunus tavrı vizyon ve misyonudur.Buna tüm kalbimle inanıyor ve bugün bu salonda olduğu gibi sevdası memleket olan sevdası Hak OLAN Hakikat olan tüm hemşehrilerimizibu çatı altında birleşmeye davet ediyor aramıza yeni katılan arkadaşlarımızada tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum ,dedi.

Atmaca’nın konuşmasının ardından kürsüye gelen Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay 2014 ten bugüne değin yaptıkları çalışmaları anlattıktan sonra 2016 ya ilişkin hedeflerini açıkladığı bir konuşma yaptı.Programın ardından heyet bir takım taziye ziyaretlerinde bulundu.DSC_0124 DSC_0125 DSC_0137 patnos salon

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) ‘3 Aralık Dünya Engelliler …