Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı AK Parti Abbas Aydın’la Canlandı.

Ağrı AK Parti Abbas Aydın’la Canlandı.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Ağrı İl Başkanlığına getirilen Abbas Aydın bugün Ahmed-i Hani Havalimanında yoğun kalabalığın karşılaması ile görevine başladı. Abbas Aydın’ın Ağrı’ya il başkanı olarak gelmesiyle birlikte Ağrı AK Partide bir canlanma oldu. Görüştüğümüz bazı vatandaşlar Abbas Aydın’ın AK Partiye Ağrı’da büyük katkısı olacaktır, dediler. Eski il başkanları Sedrettin Kocabay, Abdurrahman Çetin ve Kemal Atmaca ile beraber yeni il başkanı Abbas Aydın adeta birlik beraberlik örneği gösterdiler. Burada il başkanı Abbas Aydın’ın ayrıcalığı belli oldu.

Kemal Atmaca’nın istifası sonrası göreve getirilen Aydın, il başkanlığında partililerle bir araya geldi. Abbas Aydın, burada yaptığı konuşmada, göreve tekrar getirildiği için mutlu olduğunu söyledi. Başarılı çalışmalar yapacaklarına inandığını belirten Aydın, “Hep birlikte, eski yeni fark etmez. Hepimizin derdi aynı. Teşkilat olarak halkımıza en iyi hizmeti yapmak. Birlik beraberlik içerisinde bu hizmete devam edeceğiz.” diye konuştu.

Atmaca ise Aydın’a görevinde başarılar dileyerek, AK Parti’nin siyaset yapılabilecek en doğru yer olduğunu dile getirdi. Abbas Aydın, daha sonra partililerin tebriklerini kabul etti.

Eski AK Parti İl Başkanlarından Abdurrahman Çetin’de Aydın’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …