ADH Başhekimi Coşkun Daharlı’nın 19 Mayıs Mesajı

ADH Başhekimi Coşkun Daharlı’nın 19 Mayıs Mesajı

ABONE OL
18 Mayıs 2020 16:31
ADH Başhekimi Coşkun Daharlı’nın 19 Mayıs Mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

19 Mayıs; milletimizin gafletten silkinişi, destansı uyanışı ve bağımsızlık uğruna her şeyi göze aldığını kanıtlayan olağanüstü stratejik yeniden doğuşu olarak, tarihe damgasını vurmuştur” ifadesini kullandı.
19 Mayıs’ın Vatan topraklarını alçakça paylaşmaya cüret edenlere ve ona el uzatanlara Gazi Mustafa Kemal ile arkadaşlarının verdiği kesin bir cevap ve özgürlüğün kanla canla yazılan muhteşem tanımı olduğunu belirten Daharlı, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:
“Ulu Önder Atatürk’ün, “Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir” sözleri her zaman yol göstericimiz olmalıdır. Bu heyecan, coşku ve Türkiye Cumhuriyetini koruma kararlığıyla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için ölümü göze alan silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi